Szkatułka z turmalinem D5118

ZESTAW SZKATUŁKA Z CZARNYM TURMALINEM I BRANSOLETKA (D5118)

Ciężka, surowa bryła czarnego turmalinu, lokalizacja - Zambia/Afryka, wielkość 7 x 1,5 cm. Do kompletu, bransoletka sieczka-bryłki z turmalinu 5-9 mm na gumce 0,8 mm, dł. złożonej 7,5 cm, na obwód nadgarstka 16-17 cm. Kasetka z pentaklem.
Turmalinu czarnego (schorl, szerl) używa się głównie do neutralizowania negatywnych energii i zasklepienia dziur we własnej aurze energetycznej. Ma to uniemożliwić dostęp energii złych, złośliwych, pasożytniczych, wampirycznych, i dlatego od dawna używa się go także do wyrobu biżuterii żałobnej. Turmalin pozwala zachować własną wolę, obniża wibrację ściągając ją z góry w dół (tzw. uziemianie energii, dlatego nie należy go nosić codziennie, a tylko w przypadku stwierdzenia u siebie braku zrównoważenia energii, zbytniego rozpraszania się, negatywnych myśli). Działa na wszystkie czakry, ale szczególnie na głowy i czakry podstawowej. Ponieważ się elektryzuje, należy go co jakiś czas przepłukiwać pod strumieniem bieżącej wody, co rozładuje nadmiar ładunków. Wystawienie na działanie promieni słonecznych (tylko kilka minut) pozwoli turmalinowi na zwiększenie swojej ochronnej mocy.

    

Copyright © 2017-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniam kopiowania i wykorzystywania opisów i zdjęć mojego autorstwa do jakichkolwiek celów. - Draconina.