Szkatułka z kwarcem rutylowym

SZKATUŁKA Z MINERAŁEM 3 W 1: KWARC, RUTYL I HEMATYT + BRANSOLETKA (D6917)

Surowa bryłka kwarcu rutylowego z hematytem, lokalizacja - Brazylia.
Bransoletka: sieczka kwarc rutylowy 5-8-10mm, na gumce 0,6 mm; dł. złożonej bez rozciągania 7 - 7,5 cm. Pasuje (bez ściskania) na obwód nadgarstka 15,5 - 17 cm.
Tercet kwarc z rutylem i hematytem, przyda się każdemu, kto zajmuje się studiowaniem, ubezpieczeniami, logistyką, statystyką, analizą, rachunkowością, bankowością, architekturą, matematyką, fizyką, ale także dziennikarzom i pisarzom; generalnie w zawodach, w których ważna jest koncentracja umysłu i logiczne myślenie. Minerał ten uspokoi zmienność nastrojów, pęd do wielozadaniowości i tzw. słomiany zapał skutkujący niedokończaniem zadań, a dzięki temu, pozwoli skupić się na wykonywanej pracy. Hematyt przechowujemy w suchym miejscu i nie płuczemy pod wodą: ruda żelaza + woda = rdza, oczywiście nie pojawi się natychmiast ;) Wyjątkowo w tym zestawie, filcowy pokrowiec na minerał, żeby nie porysował wnętrza szkatułki.

      

Copyright © 2017-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniam kopiowania i wykorzystywania opisów i zdjęć mojego autorstwa do jakichkolwiek celów. - Draconina.