Szkatułka z awenturynem

SZKATUŁKA Z ZIELONYM AWENTURYNEM I BRANSOLETKĄ (D17817)

Zielony awenturyn, bębnowany, lokalizacja - Brazylia.
Bransoletka: sieczka naturalny awenturyn zielony, ładne, duże bryłki, na gumce, dł, złożonej 7,5 cm, pasuje (bez ściskania) na obwód nadgarstka 15,5 - 17 cm.
Awenturyn na każdego z nas działa inaczej, dlatego należy otworzyć się duchowo i pozwolić wniknąć jego energii do naszej aury, serca i umysłu. Wibracja tego minerału często powoduje, że niespodziewanie zaczynamy się uśmiechać sami do siebie. Pomaga naszej świadomości otworzyć się na zmiany, opuścić błędne koło rutyny, konserwatyzmu, ksenofobii, małostkowości, wyizolowania, dualizmów, niechcianych praw i obowiązków, tradycji i świąt itd. Otwiera nas na patrzenie na świat z różnych perspektyw, najczęściej jako obserwator i uczeń. Pobudza wrodzoną inteligencję, wzmaga ciekawość i dążenie do odkrycia sedna sprawy, która nas interesuje, ale w sposób niewyuczony - spontaniczny, intuicyjny, instynktowny. Leczy w nas tzw. 'wewnętrznego nastolatka', który w tamtym okresie życia nie mógł rozwinąć skrzydeł. Równoważy i łączy w nas energię żeńską i męską. Pomaga w biznesie związanym z ogrodnictwem, leśnictwem, botaniką, odkrywaniem, naturą, ekologią.

     

Copyright © 2017-2020 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniam kopiowania i wykorzystywania opisów i zdjęć mojego autorstwa do jakichkolwiek celów. - Draconina.