Pudełka na olejki eteryczne

O PUDEŁKACH NA OLEJKI - INFORMACJE OGÓLNE

W tym projekcie, zestawiłam efekty stosowania olejków z podobnym działaniem określonych minerałów, którymi także można masować określone partie ciała, lub po prostu wczuwać się w ich energię, np. jaspisy z olejkami otwierającymi dolne czakry w ludzkim ciele - splot słoneczny, czakrę sakralną i podstawy. Każdy zestaw zawiera ulotkę informacyjną mojego autorstwa.
Uważam, że jest to niszowy i doskonały przedmiot na prezent, a nawet jeśli ktoś nie wierzy w energię minerałów, to trudno kwestionować wpływ ładnych zapachów na nasz organizm :) Należy traktować pudełka jako startery, bo są w stanie pomieścić od 4 do 8 olejków (bez opakowań), a które można dokupić samodzielnie w każdej aptece, lub przez internet.


Wykonanie: pudełko sosnowo-lipowe z ramką lub na magnes, bejcowane i lakierowane, w środku miękki brązowy filc i malowanie brązową farbą akrylową + lakier. Przegródka wyjmowana. Wymiary pudełka: dł. 16 cm, szer.: 12,5 cm, wys: 4 cm.

Nie wykonuję pudełek na zlecenie i nie wyrażam zgody na kupno w celu odsprzedaży w sklepie, galerii itp.  

Sprzedaję pudełka przez Olx.pl i Sprzedajemy.pl. Nie jest to ani produkcja, ani sprzedaż hurtowa, bo jedna kasetka sprzedaje się raz na kilka miesięcy - nie jest to przedmiot do użytku dla mas, ale tylko dla osób o konkretnych zainteresowaniach, guście i zrozumieniu dla prac oryginalnych, co mnie najbardziej cieszy. Koszt przesyłki wg. aktualnego cennika Poczty Polskiej (paczka 13-14 zł; po wysłaniu podaję nr przesyłki do śledzenia). Osoby z Krakowa mogą oczywiście odebrać u mnie kasetkę osobiście z gotówką, po uprzednim uzgodnieniu terminu, nie dowożę.


Technika tworzenia i materiały

Pierwsza inwestycja, to zakup drewnianych kasetek (nie robię ich sama z braku profesjonalnych narzędzi stolarskich). Kolejne zakupy, to bejca, farba akrylowa, lakier akrylowy, pędzle, filc, klej, olejki i kamienie (plus koszty przesyłek!). Każda surowa kasetka jest wielokrotnie szlifowana drobnoziarnistym papierem ściernym. Ewentualnych ubytków czy rys nie szpachluje pod bejcę. Kolory bejc: teak, palisander, brązowe, później lakierowane, aby przyciemnić kolor, oraz ochronić drewno i wydobyć kształt sęków. Praca nad jedną kasetką, jeśli posiadam już wszystkie materiały, zabiera około 1-2 dni. Kasetki przechowywane są w suchym miejscu, opisane i przełożone kawałkami papieru. Polecam! :)


Copyright © 2017-2021 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabraniam kopiowania i wykorzystywania opisów i zdjęć mojego autorstwa do jakichkolwiek celów. - Draconina.